Organizujemy zbiórkę ciepłej odzieży na rzecz Podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod
Dębem”.
Jeśli masz ciepłe, ładne ubrania, których już nie nosisz, przynieś je ze sobą do ALTO
Wilanów i zostaw w specjalnym koszu. Jeszcze tej zimy trafią do potrzebujących Podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”!
Przyjmujemy niezniszczoną odzież męska i damską: swetry, bluzy, okrycia wierzchnie, a także akcesoria takie jak czapki, szaliki i rękawiczki.

Zbiórkę prowadzimy od 8 do 30 listopada 2018 r. Specjalny kosz na ubrania będzie znajdował się w tych dniach w głównym wejściu do ALTO Wilanów, przy Alei Rzeczpospolitej 14.

Jeśli chcą Państwo sprawdzić autentyczność zbiórki, można wejść na stronę www.zbiorki.gov.pl/zbiorki i wpisać kod 2018/4679/OR.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce!