Kilka miesięcy temu mogliście Państwo przeczytać na naszych stronach internetowych, że Fundacja prowadzi akcję na rzecz łódzkiego domu pomocy społecznej „Pogodna Jesień”.

Dziś  z olbrzymią radością planujemy kolejny etap tego projektu, gdyż dzięki wsparciu widzów TV Puls zebraliśmy kwotę 133 000 pln, która pozwoli nam przeprowadzić planowany remont łazienki oraz kupić potrzebne wyposażenie. Dziękujemy za Państwa olbrzymie serce i za wszystkie przesłane sms-y.

Zbiórka nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie i wsparcie operatorów sieci komórkowych. Dziękujemy firmie ORANGE, PLAY, POLKOMTEL oraz T-MOBILE za uruchomienie charytatywnego numeru sms dla Fundacji Pod Dębem oraz przekazanie całego dochodu ze zbiórki na realizację działalności statutowej.