Prezes Fundacji Erin Dąbska finalistką konkursu Bizneswoman Roku!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem” Erin Dąbska została finalistką Konkursu „Bizneswoman Roku”!
Konkurs od 10 lat jest organizowany przez Fundację „Sukces Pisany Szminką”, a funkcję przewodniczącej jury pełni dr Irena Eris. Misją konkursu jest nagłaśnianie i nagradzanie kobiet za działalność w obszarach: biznes, nauka i kultura i działalność społeczna.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem. W piątek 24 stycznia w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się spotkaniu finalistek, podczas którego organizator poinformował o ponad 500 nadesłanych zgłoszeniach! Tym bardziej jesteśmy dumni, że w ścisłym gronie 21 finalistek znalazła się prezes Fundacji Erin Dąbska 😃