Nasz projekt „Z sercem dla Seniorów” trwa. W jego ramach podjęliśmy współpracę z firmą Winncare, specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla osób potrzebujących. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie, które umożliwiło nam zakup nowoczesnych podnośników, które przekazaliśmy Domom Pomocy Społecznej w Polsce. Dzięki Wam możemy zapewnić naszym Podopiecznym jeszcze lepszą opiekę i godne warunki życia. Pierwsze podnośniki i wózko-wanny już trafiły do szczęśliwych Beneficjentów.

Jeśli chcesz wesprzeć ten i inne nasze projekty, możesz też:

☀ wysłać przelew: Numer konta: 26 1090 1043 0000 0001 3256 2329

Tytułem: darowizna na cele statutowe BANK: Santander Bank Polska SA Aby wspierać regularnie nasze działania wystarczy ustawić w swoim banku ZLECENIE STAŁE podając dane rachunku Fundacji. Dzięki temu co miesiąc wskazana kwota darowizny będzie przekazywana automatycznie przez bank na nasze konto. Dane rachunku: Fundacja TV Puls “Pod Dębem” ul. Chełmska 21/22, 00-724 Warszawa.

☀ wpłata online BANK: Santander Bank Polska SA.