Już od dekady Fundacja TV Puls „Pod Dębem” wprowadza realne zmiany w życiu osób starszychmieszkających na terenie całej Polski. Obecnie udzielamy wsparcia blisko 3000 seniorom (65+), mieszkańcom Domów Pomocy Społecznejoraz dziennych Domów Pomocy Społecznej. Odpowiadamy na potrzeby Podopiecznych dostarczając im sprzęt specjalistyczny, medyczny, lekarstwa, zapewniając obiady, a także edukując i realizując wydarzenia budujące więzi międzypokoleniowe.

Jednym z naszych flagowych projektów jest „Sieć Pokoleń – bezpieczny Senior online”, w ramach którego dostarczamy laptopy i uczymy korzystania z nich. Organizujemy również regularne spotkania z psychologiem, na których poruszamy tematy ważne dla osób starszych.

Rozwijamy też nowe działania, jak „Wspólny Obiad pod Dębem”, w ramach którego dostarczamy ciepłe posiłki tam, gdzie brakuje na nie środków. Tylko przez okres 4 miesięcy dostarczyliśmy Seniorom blisko 1200 pełnowartościowych, ciepłych obiadów, a to dopiero początek!

Pracujemy już nad kolejnymi projektami, a dzięki zaangażowaniu naszych partnerów, darczyńców i wolontariuszy możemy kontynuować i rozwijać naszą misję poprawiania jakości życia osób starszych, a także przeciwdziałania wykluczaniu seniorów z życia społecznego i uwrażliwianie młodego pokolenia na potrzeby tej grupy społecznej.

Seniorzy zasługują na to, aby godnie żyć.

Wspólnie tworzymy Fundację, która ma wpływ na los osób starszych i dzięki takim osobom jak Wy możemy wywierać pozytywne zmiany. Dziękujemy!

Chcesz pomóc w naszych działaniach?

wyślij SMS o treści WSPIERAM nr 72165 (2,46 zł z vat)

lub przekaż darowiznę