Dziękujemy serdecznie firmie Lohmann Polska Sp. z o.o, za 𝗵𝗼𝗷𝗻𝘆 𝗱𝗮𝗿 na rzecz Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Wsparcie Państwa Firmy ma 𝗼𝗴𝗿𝗼𝗺𝗻𝗲 znaczenie dla realizacji naszej 𝗺𝗶𝘀𝗷𝗶, która koncentruje się na poprawie jakości życia polskich Seniorów. Obecnie pomagamy 𝟲𝟮𝟬𝟬 Osobom związanymi z 𝟳𝟯 Domami Opieki Społecznej.

Dzięki Państwa wsparciu możemy wdrażać projekty i inicjatywy, które mają na celu nie tylko poprawę komfortu życia osób starszych, ale także ich integrację społeczną oraz aktywizację w codziennym życiu.
Doceniamy Państwa zaangażowanie w pomoc w osiąganiu naszych celów. Każda darowizna, którą otrzymujemy, przybliża nas do spełnienia naszych projektowych aspiracji, takich jak:
-„Sieć Pokoleń – Bezpieczny Senior Online”,
-„Podziel Się Dobrem na Święta”,
-„Wspólny Obiad Pod Dębem”,
-„Laurka dla Seniora” i innych.
To właśnie dzięki Darczyńcom takim jak Państwo – nasza praca staje się możliwa, a nasze działania przynoszą realne efekty w życiu wielu Seniorów.

Dziękujemy za zaufanie do nas oraz naszej pracy.

Prezes Fundacji
Erin Dąbska wraz z Zespołem