Trwa nasza kampania edukacyjna „Razem Przeciwko Cukrzycy”, która ma na celu dostarczenie wsparcia, wiedzy oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Inicjatywa ta jest naszą odpowiedzią na potrzeby w Polsce.

Obecnie ponad 2 mln osób w Polsce choruje na cukrzycę, a około 25% nie jest tego świadomych. Zachorowalność, według danych GUS, wynosi około 6,54%, z czego u mężczyzn 5,81% i u kobiet 7,25%.

W ramach naszej współpracy z Aflofarm Farmacja Polska oraz akcji edukacyjnej prowadzonej w naszych mediach, ponownie przekazaliśmy glukometry wraz z niezbędnymi paskami. Te urządzenia mogą pomóc w monitorowaniu poziomu glukozy we krwi w sposób wygodny i nieinwazyjny.

Glukometry trafiły do wybranych Domów Pomocy Społecznej oraz osób potrzebujących. Dzięki tej inicjatywie, przekazaliśmy𝟳𝟯𝟬𝟬 sztuk glukometrów razem z paskami o łącznej wartości 𝟯𝟭𝟱 𝟯𝟲𝟬 zł.

Nasze działania mają na celu nie tylko dostarczenie narzędzi, ale także poprawę jakości życia naszych podopiecznych.

Jesteśmy przekonani, że poprzez edukację, świadczenie realnej pomocy i zapewnienie dostępu do niezbędnych środków, możemy skutecznie zmierzyć się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą cukrzyca.

fot. A Machnio