Katarzyna Bujakiewicz, Urszula, Beata Kozidrak, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy… Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności.

Koncert Wdzięczności to impreza, którą w tym roku zainaugurowała TV Puls. Odbył się w piątek 29 kwietnia, w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Telewizyjna emisja imprezy odbędzie się 11 maja w TV Puls. Koncert poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz.

Fundacja TV Puls Pod Dębem od ponad 9 lat pomaga seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Wskazuje, jak ważna jest rozmowa i poszukiwanie pozytywnych rozwiązań całego mnóstwa problemów, z którymi boryka się wciąż rosnąca grupa naszego społeczeństwa. Wspiera materialnie i rzeczowo potrzebujących ludzi starszych.

Jestem dumna i szczęśliwa, że udało nam się zrealizować nasze marzenie – zagramy dla Seniorów wielki Koncert! Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych Rodziców i Dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste „Dziękuję” czy „Kocham”. Będzie dużo dobrej muzyki, zabawy i ogromna dawka emocji. A wszystko to w szczytnym celu. Chcemy pomagać jeszcze więcej! Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest „Koncert Wdzięczności” Fundacji TV Puls „Pod Dębem – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls zapewnił, że koncert został profesjonalnie zrealizowany.

Zespół Telewizji Puls prowadzi intensywne prace nad realizacją tego wydarzenia, dołożymy wszelkich starań, aby było ono na najwyższym poziomie. Wszystko robimy z myślą o naszych Widzach i Seniorach – powiedział.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności. Kto się pojawił?

29 kwietnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się Koncert Wdzięczności Telewizji Puls i Fundacji TV Puls Pod Dębem. Na scenie wystąpili artyści związani z Lublinem: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Natalia Wilk i Mateusz Jaroszewski.

Artyści zaśpiewali przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota with UMCS oraz Chóru Akademickiego UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej. W trakcie koncertu odbyła się również premiera hymnu Fundacji Telewizji Puls Pod Dębem pod tytułem Oczy, do którego słowa napisał Jacek Cygan.

Gwiazdy na „Koncercie Wdzięczności”: Katarzyna Bujakiewicz, Urszula, Beata Kozidrak