Telewizja Puls, Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zorganizowały „Koncert wdzięczności”. Nagranie wydarzenia odbyło się 29 kwietnia. Widzowie będą mogli obejrzeć koncert 11 maja. Na scenie nie zabrakło gwiazd, które są związane z Lublinem.

Koncert Wdzięczności z udziałem gwiazd

Koncert Wdzięczności, który odbył się 29 kwietnia w Lublinie, został zorganizowany przez TV Puls. Na imprezie zaśpiewało wiele znanych gwiazd m.in. Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski i jego syn, Piotr Cugowski. Całość poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz. 

Pomysł na koncert wyszedł od fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Wydarzenie adresowane było do seniorów, którymi opiekują się wolontariusze.

Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych Rodziców i Dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste „Dziękuję” czy „Kocham” – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Katarzyna Bujakiewicz wraca na salony

Dużym zaskoczeniem był wybór prowadzącej imprezę, Katarzyny Bujakiewicz. Aktorka już jakiś czas temu wycofała się z życia publicznego, rzadko udziela wywiadów i nie pokazuje się na salonach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i trzeba przyznać, że prezentowała się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że to nie był jednorazowy występ!

Beata Kozidrak wraca do formy

Najciekawszą stylizację miała oczywiście gwiazda polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak. Artystka zdecydowała się na niebieski komplet, marynarkę i rozszerzane spodnie. Widać, że powoli wraca do formy i puściła w niepamięć wydarzenia z września zeszłego roku, gdy została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu.

W Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wystąpili również m.in. Urszula, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Chris Cugowski i Emilia Komarnicka-Klynstra. Utwory były śpiewane przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota oraz Chóru Akademickiego UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej.

https://pomponik.pl/plotki/news-gwiazdy-na-koncercie-wdziecznosci-wielki-powrot-bujakiewicz-,nId,5998837#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox