Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem” Erin Dąbska została finalistką Konkursu „Bizneswoman Roku”!
Konkurs od 10 lat jest organizowany przez Fundację „Sukces Pisany Szminką”, a funkcję przewodniczącej jury pełni dr Irena Eris. Misją konkursu jest nagłaśnianie i nagradzanie kobiet za działalność w obszarach: biznes, nauka i kultura i działalność społeczna.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem. W piątek 24 stycznia w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się spotkaniu finalistek, podczas którego organizator poinformował o ponad 500 nadesłanych zgłoszeniach! Tym bardziej jesteśmy dumni, że w ścisłym gronie 21 finalistek znalazła się prezes Fundacji Erin Dąbska ?