Fundacja TV Puls „Pod Dębem” rusza z nową akcją społeczną o nazwie #ZaCoKochaszSwoichDziadków, do wygrania w niej mnóstwo wspaniałych nagród!

Akcja #ZaCoKochaszSwoichDziadków ma na celu zaangażowanie wnukóworaz zwrócenie uwagi na wkład, jaki wnieśli do naszego życia Seniorzy– nasi dziadkowie, którzy często kształtowali nas jako ludzi, udzielając ważnych, życiowych lekcji, obdarzając bezwarunkową, cierpliwą miłością.

Akcja odbywa się w przestrzeni social mediów– na Instagramie oraz Facebooku, przy wsparciu mediowym TV Puls i TV Puls 2, w szczególności aktorów seriali – produkcji własnej „Rodzinny Interes” oraz „Lombard. Życie pod zastaw”.

Aby móc wziąć udział w akcji, trzeba spełnić kilka warunków:

1. Odpowiednio – zaobserwować profil Fundacji TV Puls „Pod Dębem”na Instagramie www.instagram.com/fundacjatvpuls/ i/lub polubić fanpage www.facebook.com/fundacjatvpulspoddebem

2. Wyrazić #ZaCoKochaszSwoichDziadków w wybranej formie artystycznej – zrobić zdjęcie lub nagrać video
  3. Oznaczyć Fundację TV Puls „Pod Dębem” bezpośrednio pinezką na zdjęciu (Instagram) lub w poście( Facebook)
  4. Spośród osób zaangażowanych w akcję i konkurs, Jury wyłoni zwycięzców, którym przekażemy nagrody rzeczowe, w tym między innymi wizyta na planie serialu „Rodzinny Interes”,walizki marki Puccini, głośnik i słuchawki bezprzewodowe marki Kruger&Matz, Voucher do Kliniki RosaMed Clinic, voucher do restauraji Pomidoro, i inne.

Konkurs trwa do 15.09.2020 r.

O Fundacji TV Puls „Pod Dębem”:

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” działa nieprzerwanie od 2013, jako organizacją non profit, na której czele stoi Erin Dąbska. Fundacja zajmuje się poprawą jakości życia Seniorów w Polsce.

Regularnie udziela wsparcia Domom Pomocy Społecznejosobom prywatnym.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Poniżej Regulamin konkursu:

regulamin_akcjiZaCoKochaszSwoichDziadków