Bardzo dziękujemy Pracownikom oraz Właścicielowi firmy Hydrex za przekazanie na konto Fundacji kwoty 7399,68 zł! W najbliższym czasie poinformujemy Was na co przeznaczyliśmy otrzymane pieniądze.

Na zdjęciu poniżej (od lewej) pan Tomasz Stasik – Dyrektor Zarządzający Firmy Hydrex, Pani Erin Dąbska – Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem” oraz Pan Michał Jasiński – Właściciel Hydrex DIAGNOSTICS Sp. z o.o. Sp. k.

Zdjęcie zostało zrobione w siedzibie Fundacji podczas uroczystego przekazania czeku. W jego trakcie dowiedzieliśmy się, że zbiórka pieniędzy to wspólna inicjatywa Właściciela i Pracowników Firmy Hydrex. Natomiast o tym, że to właśnie nasza Fundacja otrzyma pieniądze zadecydowali sami pracownicy!

Jesteśmy MEGA SZCZĘŚLIWI i wzruszeni, że coraz więcej ludzi w Polsce dostrzega potrzebę wspierania działań na rzecz Seniorów.

DZIĘKUJEMY!!!

Zespół Fundacji TV Puls ,,Pod Dębem”