Kochani!

PILNA ZBIÓRKA na SUPERNOGĘ dla Pani Basi!

Pani Basia ma 70 lat i od 50 lat żyje z protezą prawej nogi. Lewą straciła w wypadku komunikacyjnym, tuż przed dwudziestymi urodzinami. Pani Basia całe życie pracowała zawodowo i radziła sobie sama.
Niestety, proteza której przez lata używała musi zostać jak najszybciej zastąpiona nową. Jest już bardzo zniszczona – kaleczy ciało, przez co Pani Basia przenosi ciężar ciała na nogę zdrową. Ta w wyniku nadmiernego obciążenia doznała ostatnio poważnej kontuzji.

Ze względu na fakt, że amputacja nogi Pani Basi objęła także staw kolanowy, to cena nowej protezy jest bardzo wysoka – wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych (jakość, a zatem i cena protezy będzie zależna od wysokości środków pieniężnych, jakie uda nam się zebrać. Podstawowy, najprostszy model protezy został wyceniony na 17 tys. zł. Ze względu na zaawansowany wiek Pani Basi, będziemy się starali kupić Jej lepszą protezę). Jak wszyscy wiemy, taka kwota jest dla większości emerytów w Polsce nieosiągalna.

Prosimy Was o pilną pomoc. Jeśli chcecie wspomóc zakup protezy dla Pani Basi –
wyślijcie SMS o TREŚCI WSPIERAM pod numer 71260
(1,23 zł z VAT)

lub dokonajcie wpłaty na konto:

TYTUŁ PRZELEWU: SUPERNOGA DLA PANI BASI

DANE RACHUNKU: FUNDACJA TV PULS POD DĘBEM UL. CHEŁMSKA 21/22 00-724 WARSZAWA MAZOWIECKIE

Każdy sms, każda wpłata ma znaczenie!

Pani Basia bardzo wstydzi się prosić o pomoc i poprosiła, żeby nie ujawniać jej danych osobowych, dlatego też szanując jej prośbę nie upubliczniamy ich. Mamy nadzieję, że nie zrazi to Was do wsparcia zrzutki na SUPERNOGĘ dla Pani Basi! Obiecujemy, że gdy tylko uda się zebrać niezbędną kwotę i kupić protezę, poinformujemy Was o tym na naszych profilach na stronie www i portalach społecznościowych:
facebook.com/fundacjatvpulspoddebem
instagram.com/fundacjatvpuls

Zespół Fundacji TV Puls „Pod Dębem”