Od początku sierpnia br. trwa nasza kampania edukacyjna dotycząca cukrzycy.

To nasza odpowiedź na potrzebę edukacji dotyczącej profilaktyki i opieki nad osobami zmagającymi się z chorobą cukrzycową. Inicjatywa ma na celu dostarczenie wsparcia i wiedzy oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Dzięki Aflofarm Farmacja, oprócz akcji edukacyjnej prowadzonej na naszych social mediach, do wybranych Domów Pomocy Społecznej oraz Jednostek Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Polsce  – łącznie do 50 placówek w Polsce, trafiły glukometry. Urządzenia te mogą pomóc w zauważeniu nieprawidłowości oraz umożliwią prawidłowe monitorowanie poziomu glukozy we krwi w wygodny i nieinwazyjny sposób. Tym samym objęliśmy dodatkowym wsparciem osoby starsze i niesamodzielne, które są szczególnie narażone na ryzyko cukrzycy. W ramach tej akcji przekazaliśmy 3610 sztuk glukometrów, o łącznej wartości 144 000 zł.

Stale świadczymy realną pomoc i zapewniamy dostęp do potrzebnych narzędzi, aby poprawiać jakość życia naszych podopiecznych. Razem możemy stawić czoła wyzwaniom, jakie niesie ze sobą cukrzyca, jej następstwa i wpłynąć na poprawę zdrowia.

Zapraszamy do stałego śledzenia

naszych mediów społecznościowych: