Oto kilka wniosków z trwającego od ponad 6 miesięcy projektu „Wspólny Obiad Pod Dębem”.

• Seniorzy często skarżą się na brak apetytu, wspólne jedzenie posiłków może zmniejszać ten problem.
  • Osoby powyżej 65. roku życia są bardziej narażone na niedożywienie niż młodzi ludzie, dlatego o prawidłowym odżywianiu Seniorów należy pamiętać na co dzień, nie tylko w przypadku, kiedy już cierpią na rozmaite schorzenia wymagające diety.
  • Wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do aktywizacji Seniorów i spędzania czasu w pożyteczny sposób. To także okazja do poznania się i szansa na wzajemną naukę.

Dziękujemy za już okazane wsparcie i każdy wysłany SMS!

Zachęcamy do obejrzenia podziękowań naszych Podopiecznych i dalszego wspierania działań– tylko dzięki temu będziemy mogli nieść pomoc.

Jak można pomóc?

• wysyłając SMSo treści: WSPIERAM numer 72165 (koszt: 2,46 zł z VAT)
  • wpłacając darowiznęna numer konta: 26 1090 1043 0000 0001 3256 2329 tytułem WSPÓLNY OBIAD
  • jeśli chciałbyś wesprzeć nasze działania jako Firma, prosimy o kontakt z biurem Fundacji kontakt@fundacjapoddebem.pl lub tel. 22 559 73 33