Beata Kozidrak w stylowym garniturze. Katarzyna Bujakiewicz pojawiła się po długiej nieobecności

Telewizja Puls, Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zorganizowali „Koncert wdzięczności”. Nagranie odbyło się w miniony piątek, a na scenie nie zabrakło gwiazd związanych z Lublinem. Sprawdź, kto pojawił się na wydarzeniu.

„Koncert wdzięczności” ma na celu przybliżeni idei działalności Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która angażuje się w pomoc seniorom oraz pielęgnuje wartości międzypokoleniowe. Wydarzenie zorganizowane przez TV Puls odbyło się 29 kwietnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i zostanie wyemitowane 11 maja. Imprezę poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz, a na scenie pojawiły się gwiazdy związane z Lublinem: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski z synami: Piotremi Chrisem, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Natalia Wilk czy Mateusz Jaroszewski. W trakcie koncertu odbyła się premiera hymnu Fundacji Telewizji Puls „Pod Dębem” pod tytułem „Oczy”, do którego słowa napisał Jacek Cygan.