Gwiazdy wystąpiły na Koncercie Wdzięczności zrealizowanym przez Telewizję Puls i Fundację TV Puls “Pod dębem”!

29 kwietnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się “Koncert Wdzięczności” Telewizji Puls i Fundacji TV Puls “Pod Dębem”. Podczas wydarzenia na scenie wystąpili artyści związani z Lublinem: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Natalia Wilk i Mateusz Jaroszewski, którzy zaśpiewali przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota with UMCS oraz Chóru Akademickiego UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej.

HOT NEWS- Brodka, Zawiałow i Zalewski na gali Fryderyki 2022 – znamy wyniki [zdjęcia]

W trakcie koncertu odbyła się również premiera hymnu “Fundacji Telewizji Puls “Pod Dębem”pod tytułem “Oczy”, do którego słowa napisał Jacek Cygan. Koncert miał za zadanie przybliżyć idee działalności Fundacji TV Puls “Pod Dębem”, która angażuje się w pomoc Seniorom oraz pielęgnuje wartości międzypokoleniowe. Jacek Cygan powiedział:

Dziękuję TV Puls za zaproszenie do tego pięknego dzieła, jakim jest wyrażenie wdzięczności naszym Seniorom. Językiem piosenki są emocje, a właśnie w ten sposób najprościej wyrazić nasz podziw i szacunek. Obyśmy w Waszych oczach, Drodzy Seniorzy, znaleźli zrozumienie i odrobinę wzruszenia, które, mam nadzieję, przyniesie ta finałowa piosenka

Fundacja TV Puls od ponad 9 lat pomaga Seniorom, uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Przypomina, jak ważna jest rozmowa i poszukiwanie pozytywnych rozwiązań całego mnóstwa problemów, z którymi boryka się wciąż rosnąca populacja osób w wieku 65+. Wspiera materialnie i rzeczowo potrzebujących przedstawicieli “Srebrnego Pokolenia”. Erin Dąbska, prezes Fundacji TV Puls “Pod Dębem” mówiła:

Jestem dumna i szczęśliwa, że udało nam się zrealizować nasze marzenie – zagramy dla Seniorów wielki Koncert! Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych Rodziców i Dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste “Dziękuję” czy “Kocham”. Będzie dużo dobrej muzyki, zabawy i ogromna dawka emocji. A wszystko to w szczytnym celu. Chcemy pomagać jeszcze więcej!

Dariusz Dąbski, prezes Tv Puls dodał:

Dziękuję wszystkim Osobom zaangażowanym w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest “Koncert Wdzięczności” Fundacji TV Puls “Pod Dębem”. Zespół Telewizji Puls prowadzi intensywne prace nad realizacją tego wydarzenia, dołożymy wszelkich starań, aby było ono na najwyższym poziomie. Wszystko robimy z myślą o naszych Widzach i Seniorach

Emisja koncertu odbędzie się w środę 11 maja o 20:00 w TV Puls. Już teraz obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!