WSPÓLNIE WSPIERAMY SENIORÓW!

Jak co roku, TV Puls wyemituje w Święta Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom.

Wpływy z akcji zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Blok zostanie wyemitowany w niedzielę 24 grudnia o godz. 15.30 w TV Puls(przed filmem „Królewna Śnieżka” z Julią Roberts i Lily Collins).
Im więcej osób obejrzy Blok, tym większa pomoc dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej!

– To już kolejny rok, w którym zapraszamy na Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom. Cieszymy się, że wspólnie z Widzami i Partnerami Telewizji Puls oraz Partnerami naszej Fundacji „Pod Dębem” możemy w tym szczególnym dniu angażować się w pomoc najbardziej potrzebującym Seniorom. –powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

– Fundacja TV Puls „Pod Dębem” od 10 lat wspiera Seniorów. Przez ten czas zainicjowaliśmy wiele projektów, m.in. „Sieć Pokoleń – bezpieczny Senior online” czy „Wspólny Obiad Pod Dębem”. W Wigilię po raz kolejny wspólnie możemy pomóc – oglądając na TV Puls specjalny Charytatywny Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie Podopiecznych naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie –powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Wpływy z ostatniej edycji Wigilijnego Bloku Reklamowego #TvPulsSeniorom zasiliły budżet, z którego Fundacja TV Puls „Pod Dębem” realizuje projekty dla swoich podopiecznych Seniorów – mieszkańców 50 Domów Pomocy Społecznej. To już 4000 osób. Zarówno „Wspólny Obiad Pod Dębem” jak i wsparcie przy zaopatrzeniu w sprzęt, ułatwiający mobilność osób niepełnosprawnych, są niezwykle pomocne w trudnej codzienności osób 65+.