To już kolejny rok, w którym TV Puls wyemituje w Święta Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom.Wpływy zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce.

Blok zostanie wyemitowany w sobotę 24 grudnia o godz. 17.40 przed filmem „Kopciuszek”.

Wspólnie wspieramy Seniorów!

Spoty promujące tegoroczny Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom możemy oglądać od dzisiaj na TV Puls i PULS 2:

Wpływy z ostatniej edycji Charytatywnego Bloku Reklamowego #TvPulsSeniorom wsparły potrzebujących Seniorów-Uchodźców z Ukrainy.

Wśród darów, które Fundacja zakupiła dzięki środkom z Bloku #TvPulsSeniorom, znalazły się m.in.: leki, żywność, apteczki pierwszej pomocy oraz śpiwory.

Podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” możemy pomagać przez cały rok, wysyłając SMS o treści WSPIERAM pod numer 72165. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.