Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Fundacja TV Puls „Pod Dębem” przy wsparciu Partnerów i Darczyńców indywidualnych przygotowała paczki z podarunkami dla Podopiecznych w ponad trzydziestu Domach Pomocy Społecznej oraz Dziennych Domach Pobytu w całej Polsce.

Blisko 2300 Seniorów otrzymało świąteczne prezenty, które umilą im długie, zimowe wieczory i zachęcą do wspólnego spędzania czasu. Wśród darów znalazły się m.in. gry planszowe, książki, filmy, zestawy do wykonywania prac plastycznych oraz ciepłe koce, ubrania, kosmetyki. W sumie – rozdysponowaliśmy blisko 6500 sztuk produktów o łącznej wartości 120 000 złotych.

Tym samym chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Darczyńcom, bez których akcja „Podziel się dobrem na święta” nie mogłaby się udać. Z całego serca dziękujemy firmom – Oceanic S.A., Floslek, St. Majewski, M2 Films Sp. z o.o., Alexander, Kino Świat oraz El-Comp.

Warto wspomnieć, że do każdej paczki dołączone zostały także piękne prace plastyczne wykonane przez widzów pasma Puls Kids– dzieci, które wzięły udział w akcji „Świąteczny Podarunek dla Seniora”.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przygotowywania Świątecznych paczek dla Seniorów. Wiemy, że prezenty sprawiły im wielką radość!