Dobre wieści !
Telewizja Puls, we współpracy z Fundacją TV Puls „Pod Dębem”, pracuje nad nowym reality show pt.: „Seniora chatka dla 4-latka”.
To międzypokoleniowy projekt społeczny, w którym grupa osamotnionych seniorów i grupa czterolatków spędzi wspólnie kilka niezwykłych tygodni. Na widzów czekają wielkie emocje i wzruszenia!
Program oparty jest na licencji brytyjskiego „Old People’s Home for 4-year Olds”, który zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym International Emmy Award.
Merytorycznym partnerem programu jest Fundacja TV Puls ,,Pod Dębem” działająca na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce.
– Jestem dumna, że nasza Fundacja wspiera produkcję tak ciekawego i ważnego społecznie programu. Braliśmy udział w castingach, a obecnie w nagraniach, obserwując jak nawiązują się relacje między dziećmi i seniorami. Od razu nasuwa się refleksja, że to, czego nam wszystkim brakuje w tym rozpędzonym świecie, to czas i uważność na drugiego człowieka. W programie seniorzy i dzieci mają ten czas, który pozwala im na nawiązanie relacji. Wspaniale jest obserwować, jak dzieci przywiązują się do swoich nowych „dziadków”, a seniorzy odzyskują energię i radość życia. Program będzie obfitował w wiele zabawnych scen, poznamy tez wiele wzruszających historii z życia seniorów. – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Więcej informacji: Seniora Chatka dla 4-latka | TV Puls